Ikviens reizēm jūt, ka viņa mājas vai darba dators varētu būt vēl labāks. Ne vienmēr problēma ir paša datora jaudā, atmiņas lielumā vai ekrāna kvalitātē. Dažkārt gribētos, lai bez papildus tēriņiem uz tā varētu skatīties augstas kvalitātes filmas, rediģēt bildes vai, piemēram, rakstīt ar garumzīmēm.

  • Skype

  • AIM

  • Google Talk

  • Thunderbird

  • Yahoo Mesenger

  • Trillian

  Skype ir programmatūra ar kuru aicināt citus cilvēkus čatot pie viņu datoriem vai telefoniem. Lejupielādējiet Skype un sākat aicināt par brīvu visā pasaulē.


 Zvani ar lielisku skaņas kvalitāti, un ir ļoti drošu  end-to-end šifrēšanu. Jums pat nav nepieciešams, lai konfigurētu jūsu ugunsmūra vai maršrutētāja vai jebkuru citu no tīkla rīkiem. Skype izdara visu pats.


 Turklāt tas ne tikai strādā uz Windows. Skype ir arī Mac OS X, Linux un plaukstdatoriem, izmantojot Pocket PC, ar native izskatu. Runāt, sūtīt tūlītējos ziņojumus vai pat failu pārsūtīšanu darbu starp dažādām platformām.  AIM ® pakalpojums ir lai palīdzētu jums uzturēt kontaktus ar saviem draugiem. Vai jūs sūtāt ARS, daloties fotogrāfijas vai veicot balss čatu, mēs vēlamies, lai būtu labāk.


Google Talk ir lejupielādējama programma kas Windows vidē piedāvā daudzas iespējas, lai sazinātos ar draugiem un ģimeni.

Tūlītējā ziņapmaiņa - Saruna ar visām Google Talk un Gmail kontaktiem reālajā laikā.

Bezmaksas PC-to-PC balss čats - Jūs varat runāt ar kādu citu par brīvu, kas ir online un kuriem ir Google Talk klients.

Nosūtīt un saņemt voicemails - Ja persona jums zvanot nav pieejama, jūs varat atstāt balss ziņojumu.

Neierobežoti failu pārsūtījumi - sūtīt failus uz jūsu kontaktiem. Nav faila lieluma vai joslas platuma ierobežojuma.Thunderbird ir lielisks e-pasta klients no cilvēkiem, kuru piedāvā jums Firefox pārlūku.


 Thunderbird sniedz Jums IMAP / POP atbalstu, iebūvēto RSS lasītāju, atbalsta HTML pastu, jaudīgu un ātru meklētāju,iespēju saglabāt meklēšanas mapes, modernu ziņu filtrēšanu, ziņojumu grupēšanu, uzlīmes, repatriācijas ieņēmumiem, smart adrešu grāmatas LDAP adrešu pabeigšanas, importa rīkus, kas spēj pārvaldīt vairākus e-pasta un intereškopu kontus.
  Parādiet savu statusu - Viegli pievienot saites un Emocijas, lai jūsu statusa ziņojumus būtu jautri

 Skatīties video kopā - Akciju video no populārākajām vietām un iespēja skatīties tos ar draugiem tieši jūsu tērzēšanas logā


 Citas funkcijas ietver:

Tērzēšanas ziņu ar vienu draugu, vai izmantojot vairāku lietotāju konference

Nosūtīt īsziņas (SMS) uz draugu mobilajiem telefoniem.Trillian ir pilnībā  tērzēšanas klients, kas atbalsta AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger, un IRC. Tas nodrošina iespējas kuras nav citiem tāda veida  tīkla klientiem, vienlaikus atbalstot standarta funkcijas, piemēram, audio čats, failu pārsūtīšanu, grupu tērzēšanu, tērzēšanas telpu, draugu ikonas, vairākus paralēlus savienojumus ar to pašu tīklu, servera pusē kontaktu importē, ierakstot paziņojumu, tiešo pieslēgumu (AIM), proxy atbalsts, šifrētu ziņojumapmaiņa (AIM / ICQ), SMS atbalsts, un privātuma iestatījumi.


Bezmaksas programmas:


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!

Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...