Tīkla svienojums

Ja ir problēmas ar tīklu/internetu, tad var pēc kārtas izmēģināt sekojošo (vispirms gan pārbaudot, vai datoram ir pilnībā pievienots tīkla vads):


- Start / Run – rakstām cmd un spiežam [OK], atvērsies komandrindas logs, kurā rakstām ping 127.0.0.1 un nospiežam taustiņu Enter. Ja nesaņemam atbildi Reply from 127.0.0.1, tad iespējams jāpārinstalē TCP/IP;


- Start / Run – rakstām cmd un spiežam [OK], atvērsies komandrindas logs, kurā rakstām ipconfig un nospiežam taustiņu Enter. Sistēma izvadīs tīkla savienojuma datus, no kuriem nokopējam IP adresi (ar labo peles taustiņu noklikšķinām komandrindas logā un izvēlnē izvēlamies Mark, pēc tam ar peles kursosu iezīmējam IP adresi un noklikšķinām peles labo taustiņu). Tad rakstām ping un iekopējam nokopēto IP adresi (ar labo peles taustiņu noklikšķinām komandrindas logā un izvēlnē izvēlamies Paste) un spiežam taustiņu Enter. Ja nesaņemam atbildi Reply from (IP adrese), tad iespējams ir problēma ar datora tīkla karti.


- Start / Run – rakstām cmd un spiežam [OK], atvērsies komandrindas logs, kurā rakstām ipconfig un nospiežam taustiņu Enter. Sistēma izvadīs tīkla savienojuma datus, no kuriem nokopējam Default Gateway adresi. Tad rakstām ping un iekopējam nokopēto Default Gateway adresi un spiežam taustiņu [Enter]. Ja nesaņemam atbildi Reply from (Default Gateway adrese), tad iespējams ir problēma ar tīkla savienojumu, tas ir, tīkla vadu.


Ja pēc komandas ipconfig nav redzama Default Gateway adrese, tad var būt, ka tā ir jau jāzina un jāievada pašam lietotājam manuāli.

Ka jau rakstiju tad ar lielako dalu problemam lietotajs var tikt gala vadoties pec padomiem zemak izvelne. Bet ja neesat parliecinats ka spesiet ar to tikt gala ( nepareizas ricibas gadijuma varat pilniba izvest savu datoru no ierindas) versaties tuvakaja servisa.


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...