Putekļi

Atsevišķa problēma, kas saistīta ar datora barošanas bloku un procesora dzesētāju, ir putekļi. Ja dators ir vairākus gadus vecs un atrodas putekļainā vidē, tad apskatāmies barošanas bloku un procesora dzesētāju un vizuāli novērtējam, cik daudz putekļu tur sakrājies. Ja daudz, tad izņemam barošanas bloku, uzmanīgi attaisām un uzmanīgi izpūšam putekļus. Attiecīgi tāpat izdarām arī ar procesora dzesētāja ventilatoru.


Procesora dzesētāja ventilatoru var noņemt sekojoši: Intel procesora ligzdai (socket) 478 standarta ventilatoram ir jāatliec abi noliektie klipši, Intel procesora ligzdai 775 standarta ventilatoram ir ar skrūvgriezi nedaudz jāpagriež 4 iespraustie klipši pretēji pulksteņa rādītāja virzienam un tad klipšus var izvilkt. Pirms procesora dzesētāja uzlikšanas atpakaļ no tā ir jānotīra vecā termopasta un uz tā apakšējās daļas ir nedaudz jāuzziež jauna termopasta plānā kārtiņā. Uzliekot Intel procesora ligzdai 775 standarta ventilatoru, klipši ir jāiestiprina secībā pa diagonāli, lai nerastos grūtības iespraust pēdējo klipsi.

Ka jau rakstiju tad ar lielako dalu problemam lietotajs var tikt gala vadoties pec padomiem zemak izvelne. Bet ja neesat parliecinats ka spesiet ar to tikt gala ( nepareizas ricibas gadijuma varat pilniba izvest savu datoru no ierindas) versaties tuvakaja servisa.


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...