Peles defekti

Kopš “bumbiņpeļu” ēras beigām, par datorpeles vienīgajām kustīgajām daļām ir palikuši tās taustiņi un rullītis. Pirmajā brīdī šķiet, ka to funkcijas ir gauži vienkāršas – viens griežas, un pārējos var nospiest, taču, kā ar gandrīz visām tehniskajām lietām, zem vienkāršības slēpjas pārdomāts risinājums, kas, savukārt, reizēm mēdz nestrādāt.


Ir brīži, kad ikdienā lietotā pele pēkšņi sāk uzvesties dīvaini. Šajā gadījumā, izpildot vienu klikšķi, dators to atsevišķos gadījumos mēdz interpretēt kā divreiz nospiestu peles kreiso vai labo taustiņu. Piemēram, izpildot vienu klikšķi uz mapes vai faila, lai to iezīmētu, tas reizēm tiek atvērts it kā uz tā būtu izpildīts dubultklikšķis. Šī situācija biežāk sastopama lētajās datorpelēs, kam šāds “niķis” nereti parādās jau pēc pirmajiem lietošanas mēnešiem, taču arī pazīstamo ražotāju dārgās peles no šī defekta nav pasargātas.


Pirms problēmas potenciāla risinājuma pieminēšanas nepieciešams pārliecināties, ka tas tiešām ir peles defekts un ne programmatūriska problēma, kas radusies lietotāja darbību rezultātā.

Ka jau rakstiju tad ar lielako dalu problemam lietotajs var tikt gala vadoties pec padomiem zemak izvelne. Bet ja neesat parliecinats ka spesiet ar to tikt gala ( nepareizas ricibas gadijuma varat pilniba izvest savu datoru no ierindas) versaties tuvakaja servisa.


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...