Atvērtā pirmkoda programmas spēj lieliski sadzīvot arī ar slēgtā pirmkoda programmām. Piemēram, Jūs varat lietot Firefox Interneta pārlūku, GIMP attēlu apstrādes programmu vai LibreOffice biroja programmu komplektu, kā arī daudzas citas atvērtā pirmkoda programmas datorā ar slēgtā pirmkoda operētājsistēmu Windows. Pasaulē plaši tiek lietotas arī atvērtā pirmkoda operētājsistēmas Linux un BSD.

  • Safari

  • Firefox

  • Google Chrome

  • Opera

  • Adobe flash

  • Java

Vairāk pārlūkošanas iespēju: Safari ir paredzēts, lai uzsvērtu interneta pārlūkošanu, nevis pārlūku.Pārlūka rāmis ir viena pikseļa platumā. Redzi ritjoslu tikai tad, kad tas nepieciešams. Pēc noklusējuma tur nav statusa josla. Progresa indikators kļūst kā jūsu lapas ielāde. Jūs atradīsiet cilnes pie jūsu top vietnēm  pārlūkā, atverot vēl plašāku logu skatīšanās mājas lapām.Laba pārlūkprogramma, Safari ļauj vienkārši izbaudīt internetu.Firefox ir pievienotas vairāk kā desmit jaunas funkcijas, lai nodrošinātu ātrāku, drošāku un pielāgojamāku Web pārlūkošanas pieredzi visiem.

Lietotāju pieredze.Firefox sniedz maksimālu pārlūkošanas pieredzi tīmeklī.

Firefox ir uzbūvētas uz spēcīgās jaunās Gecko platformas, kā rezultātā ir daudz drošāks, vieglāk lietojams un vairāk atbalsta produktu.

Drošība. Firefox paceļ drošības latiņu augstāk.Jaunais malware un pikšķerēšanas aizsardzība palīdz aizsargāt pret vīrusiem, tārpiem, Trojas zirgiem un spiegprogrammatūru, lai saglabātu jūsu atrašanos drošu tīmeklī.

Pielāgošanu. Visi izmanto Web atšķirīgi, un Firefox ļauj lietotājam pielāgot savu pārlūku ar vairāk nekā 5000 add-oniem.  Tā ir bezmaksas un tiek instalēta dažu sekunžu laikā.Operētājsistēmai Windows XP, Vista un 7

 Ātra uzsākšana Pārlūks Google Chrome tiek palaists acumirklī.Ātra ielādēšanaGoogle Chrome ātri ielādē tīmekļa lapas.Ātra meklēšana Meklējiet tīmeklī tieši no adreses joslas.

 Iegūstiet ātru bezmaksas tīmekļa pārlūkprogrammu. Pārlūkprogrammā Google Chrome vietnes un lietojumprogrammas tiek palaistas zibenīgā ātrumā. Opera ietver pop-up bloķēšanu, tabbed pārlūkošanu, integrētu meklēšanu, un uzlabotas funkcijas, piemēram, operas revolucionāro e-pasta programmu, RSS Newsfeeds un IRC čats. Un tāpēc, ka mēs zinām, ka mūsu lietotājiem ir dažādas vajadzības, jūs varat pielāgot izskatu un saturu jūsu Opera pārlūkā ar dažiem klikšķiem ar peli.

 Speed ​​Dial: Jūsu iecienītākās vietnes ir tikai viena klikšķa attālumā visu laiku.

ātrāka meklēšana - ierakstiet jūsu jautājumiem tieši adrešu joslā.

Datu sinhronizēšana, pēc jūsu izvēles tiešsaistē, vai starp dažādiem datoriem un ierīcēm.

Ātrā meklēšana: Opera atceras ne tikai nosaukumus un adreses, bet arī faktiskā satura mājas lapas ko jūs apmeklējat.


Adobe Flash Player ir augstas veiktspējas, viegls, ļoti izteiksmīgs Runtime klients kas sniedz spēcīgu un konsekventu lietotāju pieredzi visām galvenajām operētājsistēmām, pārlūku mobilajiem tālruņiem un ierīcēm.


Īpašas versijas ir pieejamas Internet Explorer un citām pārlūkprogrammām.
Java programmatūra ļauj jums vadīt pieteikumus kurus sauc par "applets", kas ir rakstīti ar Java programmēšanas valodu. Šie applets ļauj jums lietot pārlūku ar daudz bagātāku skatu tiešsaistē nekā vienkārša saskarsme ar statiskām HTML lapām.

Java Plug-in tehnoloģija, iekļauj  daļu no 2 Java Runtime Environment, Standard Edition (JRE), izveido savienojumu starp populārākajām pārlūkprogrammām un Java platformu. Java ļauj lietojumprogrammām lejupielādēt tīklā un palaist Java pielikumus, spēles. Drošības ierobežojumus ir viegli uzlikt sandbox.

Daudzas platformas  prasa lejupielādēt Java lai darbotos pareizi.


Bezmaksas programmas:


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...