NTLDR

Ntldr is missing


Ja startējot datoru, parādās paziņojums “NTLDR is missing“, tad ieliekam CD/  DVD lasītājā Windows instalācijas disku, pārstartējam datoru un kad parādās paziņojums “Press any key to boot from CD …”, tad nospiežam jebkuru klaviatūras taustiņu.


Labošanas komandas


Gaidam, līdz startējas Windows instalācija un spiežam burtu ‘R’, lai startētu Windows atjaunošanas konsoli (Recovery Console). Norādam esošo Windows instalāciju (ar 1), ievadām administratora paroli un komandrindā rakstām: copy d:\i386\ntldr c:\ un spiežam taustiņu Enter. Pēc tam rakstām copy d:\i386\ntdetect.com c:\ un spiežam taustiņu Enter. Tad rakstām exit, lai pārstartētu datoru. Jāņem vērā, ka d:\ ir CD\DVD lasītājam piešķirtais burts, kas var būt savādāks uz cita datora, piemēram, arī e:\.

Ka jau rakstiju tad ar lielako dalu problemam lietotajs var tikt gala vadoties pec padomiem zemak izvelne. Bet ja neesat parliecinats ka spesiet ar to tikt gala ( nepareizas ricibas gadijuma varat pilniba izvest savu datoru no ierindas) versaties tuvakaja servisa.


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...