Datorprogramma (bieži saukta arī vienkārši par programmu) ir instrukciju saraksts, kas nosaka datoram veicamās darbības. Lielākā daļa programmu sastāv no ielādējamas instrukciju kopas, kura nosaka, kā dators reaģēs uz lietotāja ievadi programmas darbības laikā. Datorprogrammu parasti sastāda programmētājs kādā noteiktā programmēšanas valodā. Mūsdienās dažādi programmēšanas aspekti ir automatizēti, tāpēc bieži vien viena datorprogramma izveido citu (piemēram, Vikipēdijas lapas kods tiek automātiski ģenerēts no datubāzē esošās informācijas).

 • Eclipse Classic

 • ArgoUML

 • MySQL

 • NetBeans

 • phpMyAdmin

 • Ruby

  Eclipse Classic ir jaunākā relīze Eclipse augstākā līmeņa projektā. Tas ir tas, kas jums ir nepieciešams lai veidotu pieteikumus, pamatojoties uz Eclipse tehnoloģijām, tostarp integrētās izstrādes vides IDE un bagātīgu klienta lietojumprogrammas, izmantojot Eclipse Rich Client Platform RCP.Eclipse Classic piedāvā lielisku Java rediģēšanu ar pakāpenisku apkopošanu, plug-in Development Vides PDE, pilnīgu pirmkoda Eclipse platformas, un vēl daudz ko vairāk.
  ArgoUML ir vadošā atvērtā koda UML modelēšanas rīks un ietver atbalstu visām standarta UML diagrammām. Tas darbojas uz jebkuras Java platformas un ir pieejams desmit valodās.

Visi 9 UML 1.4 Diagrammu atbalstīts.

Standarta UML 1,4 metamodeļi.

UML profils atbalsts ar nosacījumu profiliem.

XMI atbalsts.

Eksportēt Zīmējumus kā GIF, PNG, PS, EPS, PGML un SVG.

Uzlabotas diagrammas rediģēšana un tālummaiņa.

OCL atbalsts.

Reverse Engineering / jar / klases failu Imports.

  MySQL Edition ir brīvi lejupielādējama versija no pasaules populārākā atvērtā koda datu bāzes, kura atbalsta aktīvu sabiedrības atvērtā pirmkoda izstrādātājiem un entuziastiem.

MySQL piedāvā uzņēmuma funkcijas, tai skaitā:

Šķērssienu, lai uzlabotu sniegumu un pārvaldību ļoti lielas datu bāzes vidē

Row-based/Hybrid replikācijas uzlabotu replikācijas drošību

Notikumu plānotāju radīt un ieplānot  dažādas datu bāzes uzdevumus

XPath atbalsts

Veiktspējas / Slodzes testēšana Utility (mysqlslap) un daudz citu funkciju.


  Bezmaksas, atvērtā koda Integrēta izstrādes vide programmatūras izstrādātājiem. Jūs saņemsiet visus rīkus, kas nepieciešami, lai izveidotu profesionālu galda, uzņēmējdarbību, Web un mobilo lietojumu programmas  Java valodā, C / C + +, un pat dinamiskās valodas, piemēram, PHP, JavaScript, Groovy, un Ruby. NetBeans IDE ir viegli uzstādīt un lietot uzreiz pēc instalēšanas  un darbojas uz daudzām platformām, ieskaitot Windows, Linux, Mac OS X un Solaris.
 phpMyAdmin ir bezmaksas programmatūras veidošanas rīks uzrakstīts PHP  paredzēts apstrādāt un administrēt MySQL  Wide Web. phpMyAdmin atbalsta plašu darbību ar MySQL.

 • Atbalstu vairumu MySQL funkcijas
 • Pārlūkot un dzēst datu bāzes, laukus un indeksus.
 • Izveidot, kopēt, pārdēvēt un mainīt datu bāzes, tabulas, laukus un indeksus.
 • Uzturēšanas serveris, datu bāzes un tabulas, ar iespējām par servera konfigurāciju.
 • Izpildīt, rediģēt un pievienot jebkuru SQL paziņojumu, pat diskrētas queries.

  Ruby ir dinamiska, atvērtā koda programmēšanas valoda, ar uzsvaru uz vienkāršību un produktivitāti. Tas ir eleganta sintakse, kuru ir dabiski lasīt un viegli rakstīt.


Katras informācijas bits un kods var dot savas īpašības un darbības. Objektorientētas programmēšanas  īpašības ar nosaukumu piemēram mainīgajiem un darbībām ir zināmi kā metodes. Ruby ir tīra objektorientētā pieeja visbiežāk parāda  kodu, kas attiecas uz prasību par skaitli.Bezmaksas programmas:


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...