Lielākais ieguvums cilvēkiem no šādām programmām ir tas, ka viņi iegūst lielākas izvēles iespējas, jo var izvēlēties sev vispiemērotāko no liela skaita dažādām programmu versijām. Turklāt atvērtā pirmkoda programmas bez maksas legāli ir pieejamas Internetā. Tas dod iespēju legāli lietot labus produktus, kas ir visprecīzāk piemēroti konkrētā lietotāja vajadzībām. Ja Jums nepieciešams programmatūras atbalsts, to varat iegādāties tāpat kā jebkuras slēgtās programmatūras atbalstu.

 • Comodo

 • Outpost

 • Sygate

 • AxCrypt

 • KeePass

 • Baseline

 Comodo apgalvo, ka viņu ugunsmūris ir unikāls, jo uz tā ir pārbaudīti  visi zināmie noplūdes testi, lai nodrošinātu datu integritāti, kas ienāk un iziet jūsu sistēmā. Comodo ugunsmūri veica sarežģītu testu veidus, lai nodrošinātu ugunsmūri ar pietiekam aizsardzību, lai atvairītu šos uzbrukumus ar noklusējuma iestatījumiem. Neviens cits ugunsmūris neesot izturējis šos testus.

 • PC žurnāla interneta tīmekļa Redaktora izvēle
 • Nodrošina pret iekšējiem un ārējiem uzbrukumiem.
 • Bloķē Interneta piekļuvei ļaunprātīgām Trojas programmām.
 • Aizsargā Jūsu personas datus pret zādzību.
 • Nodrošina pilnīgu beigu punktu drošībai personālajiem datoriem un tīkliem.

 Outpost Firewall sniedz aizsardzību no visiem interneta draudiem. Atšķirībā no citu personisko ugunsmūru, Outpost sāk aizsardzību pret visu veidu iekšējo un ārējo uzbrukumu veidiem, tiklīdz tas ir uzstādīts.

Tas ir ugunsmūris ar atvērtu arhitektūru un plug-ins atbalstu,lai var viegli papildināt tūkstošiem izstrādātāju visā pasaulē.

Pamata Firewall Protection - Standarda pakešu un filtru piemērošana  aizsargā jūsu datoru no nevēlamiem uzbrukumiem.

Savienojumu Uzraudzība - Ļauj redzēt tīkla darbību reālā laikā, lai palīdzētu noteikt neatbilstošus savienojumus un aizvērt tās uzreiz.


 Bezmaksas personiskai lietošanai, Sygate Personal Firewall piedāvā labāko  nodrošinātību un  lietotājiem draudzīgu saskarsmi, aizsargā savu datoru no urķiem, trojaniem un DOS uzbrukumiem.

Funkcijas ietver pilna ICS atbalstu, protokola vadītāja līmeņa aizsardzību, uzlabotu ieguvi, un vairāk.

Sygate Personal Firewall nodrošina neuzbāzīgu interfeisu un ir konfigurējams, piemērojamiem noteikumiem pamatotu drošības politiku, pastāvīgi darbojas fonā . Politika attiecībā uz pieteikumiem, uzticamo IP adresešu, protokolus un plānošanas var pielāgot, lai atbalstītu un nodrošinātu visas tīkla konfigurācijas vai prasības. Paredzēts ar lielu veiktspēju datora atmiņā, tas nodrošina pirmšķirīgu drošību, neupurējot savu datora jaudu.

 AxCrypt tiek izmantota, lai dalītos un strādātu ar saglabātajiem dokumentiem un e-pasta pielikumus, drošā veidā.

Ja jūsu dokumenti tiek lietoti ar dokumenta kopīgošanas pakalpojumu, iekštīklam vai failu serveros AxCrypt ir īpaši labi piemērota, un parasti bez problēmām integrēt un padarīt apmaiņu un uzglabāšanu konfidenciālus datus un droši tos aizsargāt.

AxCrypt ir brīnišķīga iespēja aizsargāt savus dokumentus, piemēram, privātās vēstules, saraksti, darba informāciju, medicīnisko informāciju, finanšu ziņas, kas glabājas cietajā diskā vai tīkla serverī.

Vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkura dokumenta failu lai šifrētu ar AxCrypt.


 KeePass ir bezmaksas atvērtā koda paroles menedžeris, kas palīdz jums pārvaldīt savas paroles drošā veidā. Jūs varat nodot visas savas paroles vienā datu bāzē, kas ir slēgts ar vienu galveno atslēgu vai atslēgas failu. Tātad jums tikai ir jāatceras viens master parole un izvēlieties atslēgas failu, lai attaisītu visu datu bāzi. Datubāze ir šifrēta, izmantojot vislabāko un drošu šifrēšanas algoritmu pašreiz zināmo (AES un Twofish).

KeePass ir patiešām bezmaksas, tas ir atvērtā koda (OSI sertificēta). Jūs varat apskatīt tās pilnu avotu un pārbaudīt, vai šifrēšanas algoritmi tiek īstenoti pareizi.


 Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA) 2,0 ir viegli lietojams rīks, kas palīdz maziem un vidējiem uzņēmumiem noteikt to drošības stāvokli saskaņā ar Microsoft drošības ieteikumiem un piedāvā īpašu atveseļošanu norādes. Uzlabot savu drošības pārvaldības procesu, izmantojot MBSA atklāt kopējās drošības misconfigurations un trūkstošos drošības atjauninājumus jūsu datoru sistēmām.

Built par Windows atjaunināšanas līdzeklis un Microsoft Update infrastruktūru, MBSA nodrošina saskanību ar citām Microsoft pārvaldības līdzekļiem, ieskaitot Microsoft atjaunināšana (MU), Windows Server Update Services (WSUS) un Systems Management Server (SMS) un Microsoft Operations Manager (MOM).


Bezmaksas programmas:


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...