Visiem ir zināms ka laba programmatūra parasti maksā dārgi, bet ne vienmēr šīs dārgās programmas visi var atļauties. Tad atliek vien divi varianti - vai nu lejupielādēt jau uzlauztu maksas programmatūru vai arī izmantot kādu bezmaksas alternatīvu.

  • Utorrent

  • LimeWire

  • DC++

  • Vuze

  • Shareaza

  • Ares

 Lielākā daļa no iezīmēm, kas atrodas citās BitTorrent klientos ir arī μTorrent, tostarp joslas platuma prioritātes, plānošanas, RSS auto-lejupielāde un maģistrālēm DHT (saderīgu ar BitComet). Turklāt, μTorrent atbalsta protokolu Encryption kopīga specifikācija (saderīgu ar 2.4.0.0 Azureus un augstāk, BitComet 0,63 un vairāk).

μTorrent ir radīta domājot par efektivitāti . Atšķirībā no daudziem torrent klientiem, tas taupa jūsu  sistēmas resursu - parasti izmantojot mazāk nekā 6MB atmiņas, ļaujot jums izmantot datoru kā parasti, nebremzējot jūsu sistēmu. Turklāt, programma pati ir ietverta vienā izpildāmā failā mazāk nekā 1 MB lielā. LimeWire ir ātri, viegli lietojama failu apmaiņas programma, kas nesatur spiegprogrammatūru, Adware vai citu komplekso programmatūru. Saderīga ar visām lielākajām platformām un operētājsistēmām, LimeWire atvērtā pirmkoda, ir brīvi pieejams sabiedrībai un attīstīta sadarbībā ar programmētāju kopienu.


LimeWire ir ātrākais, vieglākais, vismodernākās failu apmaiņas programma kāda tik ir  pieejama un tā ir pilnīgi bezmaksas. DC + + ir atvērtā koda klients Windows Direct Connect tīklā. Direct Connect ļauj jums koplietot failus, izmantojot internetu bez ierobežojumiem vai limitiem.Klients ir pilnīgi bezmaksas un ir funkconāls, ar viegli lietojamu interfeisu. Ugunsmūru un routeru atbalsts ir integrēts, un to ir viegli un ērti izmantot pateicoties tā funkcionalitātei, piemēram, vairāku centrmezgla savienojumu, automātiskiem savienojumiem un iespējai atsākt lejupielādes.
 Vuze (agrāk Azureus) ir bezmaksas BitTorrent klients kuru izmanto, lai pārsūtītu failus, izmantojot BitTorrent protokolu. Vuze ir rakstīts Java, un izmanto Azureus Engine. Vuze piedāvā vairākus torrent lejupielādes, rindu / prioritārā sistēmu (par straumēm un failu), start / stop  iespējas un tūlītēju piekļuvi daudzām informācijām par jūsu straumēm.

Papildus bittorrenting, Vuze ļauj jums apskatīt, publicēt un dalīties ar oriģinālo DVD un HD kvalitātes video saturu. Jūs varat redzēt saturu caur kanāliem un kategorijām, kas satur TV šovus, mūziku video, filmas, video spēles un citus. Shareaza ir peer-to-peer Windows klients, kas ļauj lejupielādēt jebkuru failu tipu, kas atrodas uz vairākiem datorirm P2P tīklos.

Shareaza ir viegli sapeotama  failu apmaiņas sistēma. Tas var izmantot  līdz pat četriem peer-to-peer (P2P) tīkliem, tostarp eDonkey2000 un Gnutella un BitTorrent un Shareaza dzimtajā tīklā Gnutella2 (G2).

Ne tikai tas, bet Shareaza ir pilnīgi bezmaksas un nebūs nekādas kaitinošas reklāmas vai pop-ups. Tas neinstalēs jūsu datorā nekādu nevēlamu trešās personas programmas, kas var  izpostīt jūsu datoru. Nr spiegprogrammatūru, ne reģistrācija, ne "maksas versija". Tikai lejupielādēt un lietot. Vienkārši. Ares ir bezmaksas atvērtā koda failu apmaiņas programma, kas ļauj lietotājiem dalīties jebkuru digitālo failu ieskaitot attēlus, audio, video, programmatūra, dokumenti utt


Jūs tagad varat viegli publicēt savus failus, izmantojot Ares peer to peer tīklu. Kā  virtuālo sabiedrību, jūs varat meklēt un lejupielādēt  jebkuru failu un dalīties ar citiem lietotājiem. Jaunākās versijas atbalsta BitTorrent protokolu un Shoutcast radio stacijas.

Ar Ares jūs varat arī pievienoties tērzētavās vai izveidot savu kanālu un satikt jaunus draugus.


Bezmaksas programmas:


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...