Bieži vien gadās, ka neatkarīgi no tā, cik jauns ir dators un tur esošās programmas, kāds fails, ko jums ir atsūtījuši sadarbības partneri vai draugi, spītīgi atsakās atvērties. Iemesls tam ir gaužām vienkāršs – izrādās, ka jums nav uzstādīta attiecīgā programmatūra, kas nepieciešama šī faila aplūkošanai vai spēles spēlēšanai. Ko darīt šādos gadījumos?

  • NET Framework

  • AMD

  • DirectX

  • NVIDIA

  • Realtek

  • Intel PRO

NET Framework versija izplatāma pakete ietver visu,kas jums ir nepieciešams lai palaistu programmas izmantojot. NET Framework.

Ja jūs meklējat, lai palaistu kādu konkrētu programmu, kas prasa to. NET Framework, pārliecinieties un izlasiet programmas prasības uzmanīgi. Ir vairākas versijas. NET Framework un pieteikums vai programma var darboties tikai vienā no tiem.

AMD Catalyst: bezmaksas programmatūras komplekts AMD Radeon grafikas kartēm, kas palīdz uzlabot datora veiktspēju, palielinot vispārējo stabilitāti un nodrošināt inovatīvi jaunas funkcijas.

Ir dažādas versijas AMD driver versijas OS.


  Microsoft DirectX ir tehnoloģiju grupa kas paredzēta lai padarītu Windows datoriem ideālu platformu ekspluatācijas pieteikumiem, kas bagāts ar multivides elementiem, piemēram, pilna krāsu grafikas, video, 3D animāciju, un bagāts audio. DirectX ietver drošības un veiktspējas atjauninājumus, kā arī daudzas jaunas funkcijas visām tehnoloģijām, kuras var piekļūt lietojumprogrammām, izmantojot DirectX API.

  NVIDIA ForceWare programmatūra pilnveido funkcijas NVIDIA darbvirsmā, spēļu, platformas, darbstaciju, klēpjdators, multivides un mobilie produkti. Nodrošinot Video karšu saderību, uzticamību un stabilitāti ar visplašāko klāstu spēlēm un programmām, ForceWare programmatūra nodrošina labāko pieredzi ar savu NVIDIA aparatūru.

Katrai OS ir cita versija NVIDIA.

Realtek High Definition Audio kodeki būtu atbilstoši Microsoft UAA (Universal Audio Architecture).Top sērija nodrošina 10 DAC kanālus, kas vienlaicīgi atbalsta 7.1 skaņu atskaņošanu, plus 2 kanāli neatkarīgas stereo Skaņas jauda (vairāki straumēšana), izmantojot priekšējā paneļa stereo izejas. Elastīgas sajaukšanās un  kontroles funkcijas nodrošina pilnīgu integrētu audio risinājumu mājas izklaides datoram.

Intel PRO / Wireless 3945ABG tīkla savienojums ir iestrādāta 802.11a/b/g PCIe Mini Card tīkla adapteris darbojas 2,4 GHz un 5GHz spektru.Jaunais risinājums ir atbalstīt jaunāko bezvadu industrijas standartiem, un piedāvā dažādas funkcijas, kas uzlabo šodienas mobilo dzīvesveidu.Bezmaksas programmas:


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...