Datora atmiņa

Ja cietajam diskam nav problēmu, tad lejupielādējam programmu MemTest (ISO failu), šo ISO failu ierakstām CD matricā kā CD kopiju jeb image,  ievietojam šo CD disku lasītājā un pārstartējam datoru. Pēc datora pārstartēšanas šis CD startēsies automātiski, ja BIOS jau ir uzlikts parametrs, ka pirmā starta iekārta ir CD/DVD lasītājs. Programma MemTest darbojas automātiski un veic dažādus atmiņas jeb RAM testus. Ieteicams būtu izlaist vismaz 10 testu ciklus vai vairāk.


Ja MemTest pie testu rezultātiem uzrāda kļūdas (errors), tad ir problēmas ar datora atmiņu. Ja datorā ir vairāki atmiņas moduļi, tad var mēģināt pa vienam izņemt un tad atkal palaist MemTest, jo problēmas var būt tikai vienam modulim. Iespējams, ka vairāki atmiņas moduļi nedarbojas kopā, tas ir, dators bez problēmām darbosies ar 2 atmiņas moduļiem, bet sāksies problēmas, kad tiks ielikts trešais modulis. Iespējams, ka konkrētais atmiņas modulis konkrētajā datorā darbojas ar problēmām, bet ielikts citā datorā strādās bez jebkādām problēmām.

Ka jau rakstiju tad ar lielako dalu problemam lietotajs var tikt gala vadoties pec padomiem zemak izvelne. Bet ja neesat parliecinats ka spesiet ar to tikt gala ( nepareizas ricibas gadijuma varat pilniba izvest savu datoru no ierindas) versaties tuvakaja servisa.


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...