Datora "Dzelži"

Ja ar cieto disku un atmiņu nav problēmu, tad iespējamo problēmu cēlonis var būt barošanas bloks, mātesplate, videokarte vai kāda cita daļa. Piemēram, par mātesplates vai CD/DVD iekārtas problēmām var liecināt kļūdas paziņojumi Windows instalācijas laikā (kopējot sistēmas failus), cietā diska dīvaina “pazušana” un atkal “atrašanās”, regulāra CD/DVD disku nelasīšana.


Ja dators regulāri pārstartējas bez jebkādiem Windows kļūdas paziņojumiem, tad ir diezgan liela iespēja, ka ir problēmas ar datora barošanas bloku. Jāņem vērā, ka dažreiz barošanas bloka problēmas var savukārt izraisīt mātesplates problēmas, līdz ar to, nomainot tikai mātesplati, datora problēmas var nebūt novērstas.


Ja “nomirst” CD/DVD lasītājs ar iekšā esošu CD/DVD un nekādi vairs nereaģē, tad jāizslēdz dators, jāatrod kaut kas līdzīgs garai stieplei un lēnām uzmanīgi jāiebīda CD/DVD lasītāja priekšā esošajā caurumiņā, tā, lai iekšā kaut kas tiktu nospiests/atbīdīts. Pēc tam atkal ieslēdzam datoru un mēģinam atvērt CD/DVD lasītāju.


Ja ar datoru ir problēmas, bet pārbaudot tā arī nav izdevies atrast problēmas iemeslu, kaut arī visas datora daļas izskatās kārtībā, tad var mēģināt pārbaudīt arī procesoru (CPU). Lejupielādējam programmu CPU-Burn in startējam, norādām laiku, cik ilgi procesors tiks maksimāli noslogots un palaižam testu. Reti, bet var gadīties, ka ir problēmas tieši ar procesoru.

Ka jau rakstiju tad ar lielako dalu problemam lietotajs var tikt gala vadoties pec padomiem zemak izvelne. Bet ja neesat parliecinats ka spesiet ar to tikt gala ( nepareizas ricibas gadijuma varat pilniba izvest savu datoru no ierindas) versaties tuvakaja servisa.


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...