Bezmaksas antivīrusi

 Mūs dzīvē internets ieņem arvien svarīgāku vietu — bez tā grūti iztikt darbā, mācībās, atpūtā, sazināties ar radiem un draugiem. Taču pasaules tīmeklis līdztekus jaunām iespējām ienes mūsu dzīvē arī daudz apdraudējumu un negaidītu nepatikšanu: datorvīrusus, surogātpastu, interneta krāpšanu, privāto datu zādzības u.c.


 Diemžēl nebūt ne visi interneta lietotāji prot izvēlēties pareizu aizsardzību pret šiem apdraudējumiem. Turklāt ne jau katrs ir gatavs pirkt sava datora drošību par naudu.


 Populārākās no bezmaksas antivīrusu programmām varētu būt AntiVir un AVAST. Avast blakus aizsardzībai pret datorvīrusiem piedāvā Jūsu datoru pasargāt no spiegprogrammatūras un rootkitiem. Rootkits ir programma, kas radīts, lai pārņemtu kādas datorsistēmas vadību bez attiecīgās sistēmas īpašnieka piekrišanas. Savukārt Spyware ir datorprogrammas, kas uz datorsistēmas tiek uzstādīta slepus, ar nolūku pārtvert vai pārņemt daļēju vadību pār lietotāja darbībām sistēmā. Jāaatgādina, kā šīs bezmaksas versijas nav paredzētas lietošanai darba vajadzībām. Bezmaksas versijas ir atļauts legāli lietot tikai privātajos – mājas datoros.


Bezmaksas Antivīrusi:


  • Avira Free Antivirus

  • AVG Anti-Virus

  • Avast! internet security

  • Microsoft Security

  • Comodo

  • Kingsoft security

Kādi ir datora apdraudējumi?


Kas ir vīrusi?


Pazīmes ka jūsu dators ir inficēts.

Ko darīt ja dators ir jau inficēts?


Boxing Duel - Bezmaksas tiešsaistes boksa spēle. - Parādi savu cīnītāja raksturu!
Mans Dators
Serviss, aizsardzība, padomi...